Momiji Aşkı…

Son günler de en büyük eğlencemiz  Momiji Bebekler. Neden bu kadar seviliyor biliyor musunuz? Çünkü bu bebekler dostluk gibi değerlere göre oluşturuluruyor ve içinde sevgi var.

Momijilerimizden Melis’in Momijisi

Momiji,   el boyaması ve 8cm boyunda olan koleksiyon bebekleridir… Herkese ne kadar sevdiğimi anlatıyorum. Momiji koleksiyon bebeklerinin altında mesaj saklama haznesi ve içinden çıkan boş bir not kağıt var.  Bebekleri sevdiklerinize hediye ederken, bu kağıda mesajınızı yazıp, mesajınızı Momiji bebeğin içine saklıyorsunuz ve böylece mesajınız yıllar geçse bile kaybolmuyor ya da o an için büyük süpriz oluyor.

Momijiyi  maalesef Japonlar değil 2005 bir İngiliz markası yaratmış.

Benim için Momiji bebekler benzersiz  tasarımı ile kalbimde sıcacık hisler sağlayan minnacık harikalar.  Özel hissetiğiniz birine durmayın hemen hediye edin. Ona özel olduğunuzu hissettirin.

Bizim evde Momiji bebekleri  Mutlu Kızlar’da çok seviyor.

YSM-Momijibebekci

 

2 Yorum yapılmış.
 • Simal Yıldızı
  06 Şubat 2012 saat 15:14

  Eskiden Truffy kartlar vardı. Ben her yılbaşı ya da doğum gününde sevdiklerime o esprili kartlardan alır içine ne hissim varsa dökerdim:)
  Geçenlerde bana gelen kartları buldum ve öyle mutlu oldum ki…
  Bu bebekler hakkında senden bilgi alınca Sevgili YSM ben de o kartların etkisi uyandı. Böyle anısal ve zamansız hediyelerin anlamı çok büyük…
  Simal Yıldızı

 • fatmanur
  05 Ocak 2013 saat 16:35

  bnce gzl ve bsrılı

Yorum Yazın