Mart Ayında Aslan burcu

Sevgili Demet Baltacı yorumuyla Mart ayı Aslan buruc yorumu

Dada fazlası için tık tık http://www.bilincokulu.com

aslanburcu

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sevgili Aslanlar Mart ayı borç alacak ayı olabilir sizin için. Balık burcundaki yoğun gezegen hareketi ortak gelirler, vergi, sigorta, miras, kredi, nafaka vb. konularındaki hareketleri hayatınıza taşıyabilir. Venüs’ün de bu bölgeye gelmesi geçtiğimiz ay sonunda finansal alanda bazı rahatlamalar getirebilir. İş çevreniz ve aile büyüklerinden destek alabiliyorsunuz. İş yerinden gelen gelirlerinizi değerlendirebileceğiniz uygun bir yatırım aracı da bulabilirsiniz. Ancak 17 Mart’a kadar retro harekette olacak olan Merkür sizi eskiden kalan borç, alacak, vergi, kredi, miras konularıyla uğraşmak zorunda bırakabilir. Yarım kalan eksik işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Banka, kredi kartı, vergi gibi işlerde çok dikkatli davranmalısınız; çünkü Merkür retrosu yanlışlık, gecikme ve aldanışlara sebep olabilir.

11 Mart’da bu bölgede doğacak Balık Yeni ay’ı ile birlikte bazı yeni gelişmeler ve

başlangıçlar hayatınıza girebilir. Bazı Aslan burçlarının estetik , diş veya genel sağlıkla ilgili ameliyat ve operasyon geçirmeleri gündeme gelebilir. 12 Mart’tan itibaren Koç burcuna geçecek olan Mars bir ateş burcu olarak sizin de enerjinizi yükseltecektir. Hoşlandığınız ve zevk aldığınız kavramlar, seyahatler, duygusal ilişkiler, cinsellik hayatınızda daha canlı ve renkli olabilir. Çocukları olan Aslanlar onlarla ilgili sevindirici ve heyecan verici gelişmeler yaşayabilirler.
20 Mart’tan itibaren Koç burcuna geçecek olan Güneş ve ardından Venüs hayatınıza ani seyahatler, sürpriz tanışmalar getirebilir. Yurtdışı ile ilgili gelişmeler hızlanabilir ve uzaklardan misafirleriniz gelebilir. İşyerinizde yurtdışı, medya ve hukuksal kavramlar hızlanabilir.Ancak Uranüs’ün etkisini unutmayın ve sürprizlere hazır olun, şaşırtıcı durumlar yaşayabilirsiniz.

Yorum yok

Yorum Yazın