LeiLeo MOM&BABY

LeiLeo’nun yaratıcısı sevgili Zeynep “Annelerden Sütlü Tarifler” bölümü için kısa sorularına cevap vermemi istediğinde ben bugüne kadar Zeynebi neden bloğumda yazmadım ki diye içime bir ses düştü. O sesi dinleyerek hemen yazmaya karar verdim. Konudan haberi dahi yoktur.

Ben size ürünler şöyle böyle demeyeceğim. Tanıdığım Zeynep’ten kısaca bahsedeceğim. Zeynep ile Emzirme Reformu sayesinde tanıştık. Email ortamında mailleştik ve sonunda Citys’de gerçekleşen  2010 Emzirme Haftası etkinliklerinde Zeynep ile yüz yüze tanıştık. Anne olmaması ama anneler için harika ürünler tasarlaması beni çok şaşırtmıştı. Bir de Türkiye’de bir ilk gerçekleştirdi. LeiLeo defilesinde annneler bebekleriyle gönüllü olarak podyuma çıktı. Bir de benim emzirme sutyeni tasarlasan ama iğrenç renkte olmasın, penye olmasın hoş olsun gibi abuk yorumlarımı bile gülerek karşılamıştı.

Yani Zeynep muhteşem bir anne adayı. Bir de aslan kızı… Sevgili Zeynep’in bebeği LeiLeo’yu facebook ve twitter sayfasından takip edebilir , emzirme ile ilgili eğlenceli bilgiler için ise bloğuna göz atabilirsiniz. Sonra YSM demedi demeyin.

YSM

Sevgili Zeynep, kendi kelimeleri ile yarattığı LeiLeo markasını şöyle tanımlıyor:

Bebeklere hayran olan, annelerin yaşadıkları mucizeden sonraki hayatlarını ve yaşadıklarını yakından takip eden genç bir ‘anne adayı’nın ürünüyüm… Dünyada milyonlarca annenin kullanıp rahat ettiği emzirme kıyafetlerinin eksikliğini görmesi ona LeiLeo dünyasının kapılarını araladı…

LeiLeo Mom’ koleksiyonumuzda, hem hamileliğiniz boyunca, hem de doğum sonrasında rahatça giyebileceğiniz kıyafetler tasarladık. %100 doğal bambu kumaşından ürettiğimiz, siz ve bebeğiniz için çok sağlıklı ve rahat emzirme kıyafetleri ile, bebeğinizi istediğiniz yerde özgürce emzirebilirsiniz. İster bir kafede, ister parkta, ister alışveriş merkezinde…

LeiLeo emzirme kıyafet ve aksesuarlarını isterseniz ofiste süt pompası kullanırken de rahatça kullanabilirsiniz.

Nefes alan bambu kumaşı ile üretilen LeiLeo emzirme kıyafetleri ve aksesuarları, bebeğiniz için de çok sağlıklıdır. LeiLeo Mom koleksiyonunun kaliteli ve sağlıklı ürünlerini, her anne alabilsin ve bu rahatlığı yaşayabilsin diye en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Annelerimiz için güzel tasarımlar yaparken bebeklerimizi de unutmadık, onlara da ‘LeiLeo Baby’ koleksiyonumuzda yumuşacık ve sağlıklı %100 organik pamuktan kıyafetler ve aksesuarlar hazırladık.

Dünyada son yıllarda kullanımı çok artan organik bebek kıyafetleri hiçbir kimyasal ve boya içermiyor, bebeğinizin tenine çok doğal ve sağlıklı bir kumaş değiyor! Bebek tebrikleri ve baby shower partileri için de %100 organik bebek setimizi yine doğal malzemeler içeren ve tamaman el yapımı LeiLeo Özel Hediye Paketleri’nin içinde sunuyoruz. LeiLeo özel hediye kutularımız ister çok şirin resim çerçevesine ister bebeğin ilk eşyalarının saklanabileceği bir hatıra kutusuna dönüşerek hediyelerin hiç unutulmamasını sağlıyor!

LeiLeo Mom&Baby’nin kaliteli ve sağlıklı ürünlerinin tamamı Türkiye’de üretilmektedir.”

Yorum yapılmamış.

Yorum Yazın