Lala’a Pequenos Türkiye’de!..

Sizlere daha önce Petunia Pickle Bottom hikayesini ve OndaSole’den bahsetmiştim. Şu anda da Petunia Pickle Boxy Backpacks Siesta in Sevilla Modelini severek kullanıyorum. Size fotoğrafını çektim benim kadar umarım siz de beğenirsiniz. Ürün çok yakında hem site de hem de raflarda yerini alıyor.

Beni artık biliyorsunuz moda bloggeri, ürün bloggeri değilim ama dünyada trend Türkiye’de yeni olan bir çok ürünü herkesten önce blogumda okuyabilirsiniz. Mesela iphone ve ipad için size CECCEC markasını yazmıştım. Size satırları yazdıktan sonra Ece Sükan’dan Paris Hiltona bir çok kişi CECCEC kullanmaya başladı. Zaten eylülden bu yana da dergilerde görebilrisiniz. Neyse konumuz bu değil sadece küçük bir örnek olsun istedim.

İşte sevgili Hanzade yine OndaSole çatısı altında Lala’s Pequenos ürünleri’ni de bizlerle buluşturdu.

Lala’s Pequenos ürünleri nedir?

Lala’s Pequenos ürünleri; canlı renkleri, eğlenceli desenleri ile yeni doğan bebeğinizi sarmak, ona banyodan sonra rahat ve keyifli bir ortam oluşturmak için tasarlanmış.

Lala Pequenos; tasarımları ve ürünleri ile dünyadaki tüm küçüklerin hayatını kolaylaştırmayı ve güzelleştirmeyi amaçlar. Kullanılan kumaşlar; sağlık, kalite ve yumuşaklık açısından büyük bir titizlikle seçilir.

Aynı zamanda, güçlü bir çevre bilincine de sahip bir marka olarak, gelecek nesillere iz bırakacak küçük hatıralar yaratmayı hedefler.” diye özetlemiş Hanzade .

Bana göre bu ürün biz fotoğrafçılar için çok işe yarar. Neden mi? Yenidoğan fotoğrafları çekerken bebeği sarıp sarmalamak sıcak tutmaktan tutun da renkli ve doğal olması anlamında da benzersiz.

Fiyatlar, sipariş etc nasıl diyorsanız buyrun web sitesi:http://ondasole.com.tr/

YSM-OndaSoleci

 

Yorum yok

Yorum Yazın