Hoş Geldin Harun Emre Çolak

-

Harunemreblog

Hoş geldin Harun Emre Çolak!..

Sağlıkla, mutlulukla, harikalıklarla büyü.

Şans ve süprizler hayatından hiç eksik olmasın!..

Tebrikler Feyza-Lütfü Çolak

Teşekkürler Dr Sultan Kavrut, Teşekkürler Dayı Furkan Zengin, anneanne, babaanne, dede 🙂

Teşekkürler Medistate Kavacık  Hastanesi Ameliyathane, Bebek Odası ve 3.kat çalışanları,

Doğum Tarihi:  05 Ekim 2011 Doğum Saati: 05,04

Ağırlığı: 3500 kg ,  Boy:  48 cm

Harun Emre Bebek Terazi Burcu, Yükselen Burcu Başak , Maya Burcu Toprak

Caban – (telaffuz: ka ban)

Anahtar anlam: sınırları zorlamak

* Toprak, yeryüzü gücü.
* Bütünlük.
* Eşzamanlılık.
* Bahçenin koruyucusu.
* Doğal döngüler.
* Doğal düzen.
* Sinerji.
* Mizah.
* İlerici.
* Akıllı.

Klasik astrolojinin tersine buradaki Toprak, çok yüksek bir entelektüel ve zihinsel yeteneği sembolize eder. Toprak gününde doğan birinin zihinsel aktivasyonu o kadar yüksektir ki, bu onun doğayla olan bağının kopmasına yol açabilir. Bu, Toprak burcu insanının hayatta ki en büyük engelidir ve bunu aşmak için doğa ile olan bağını tekrar kurmalı ve korumalıdır. Hangi cinsiyette olursa olsun Toprak insanının erkeksi bir karakteri olur. Toprak insanları Meditatif ve vizyoner oldukları kadar tartışmacı veya karışık zihinli olabilirler. Akıllı beyinlerine gelen yepyeni fikirlerin ise dünyaya faydalı mı olacağını yoksa sadece boş bir hayal mi olduğunu ise önceden bilebilmek imkansızdır. Aşırı zihinsel faaliyetlerini dengelemek için meditasyon yapmak ve zihinsel güçlerini odaklamayı öğrenmek toprak insanı için çok faydalı olacaktır.

Yeryüzü bahçesinin koruyucusu. Bu burçta Dünyanın daha büyük bir spritüel evrim geçirecek bağlantılarını yaratan yüksek enerjiyi buluruz. Toprak tipleri beden enerjisini topraklamaya yardımcı olurlar; bu sayede bu gezegende titreşmek isteyen yeni freakanslara imkan tanırlar. Bu burçta doğan insanlar daha yüksek bir frekansa geçiş için hepimize yardım edebilirler. Bu aslında onların tüm insanlığa bir armağanıdır. Eğer bir Toprak değilseniz bu enerjiyi topraklamak ve merkezlemek için çağırın. Onların görüşleri genelikle liberal, ilerici ve bazen radikaldir. Eğilimleri zamanın biraz ilerisinde olmaktır. Yeryüzünün doğal döngülerine ve enerjilerine olan eşzamanlı derin bağlantılar, yaratımların ve eski zamanların bilgelik belleğinin gücünü tedarik eder. Toprak insanları yaşamın bütün çehrelerinde doğal düzenin dönmesi için çabalarlar. Dengelerini kaybettiklerinde aşırı duygu durumları sergileyebilirler; “duygusal depremler”. Doğuştan yetenekleri olan sinerjiyi yeniden devreye sokmayı bilirler.

Kişilik: Zihinsel olarak aktif, rasyonel, akıllı ama pratik. Genellikle liberal ve ilericidir. Çoğu kez tartışmacıdırlar. Güçlü kanaatleri vardır.

Temel engeli: Kendi hayatını bir plana uygun şekilde yürütmek.
Çözüm: Daha esnek ve sabırlı olmak.

Gezegenimiz Dünyanın geçirdiği frekans değişimi anlamak için güçlü bir ilaçtır.

Ne için uygun bir gün: Toprak Anaya tüm hediyeleri için şükran duymak

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

14 YORUMLAR

 1. cnm bnmmmmmm analı babalı büyütsün..feyzamın acıları dinsin o mutluluğunuz 1000 katı artacak sizleri çok seviyoruz..hayatımızda olduğunuz içiçn şükürler rabbime…

 2. SEVİNÇTEN AĞLIYORUM HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAK MAŞALLAH YİĞENİME..TEBRİKLER…

 3. Halasının minik kuzusu aramıza hoş geldin.Allah huzurlu mutlu sağlıklı uzzzzuuuuun bir ömür versin sana.Seni seviyorum:)

 4. Hoş geldin Alex De Çolak 🙂 Sağlıklı mutlu uzun bir ömrün olsun. Sevgili anne Feyza ve baba Lütfü mutluluğunuz daim olsun Allah nazarlardan korusun… Öpüyorum

 5. Sevgili Harun Emre.. Kanalın en minik üyesi..
  iyi ki doğdu! Anneni babanı hiç üzme emi:)

  Sevgiler..

 6. siz çok çoook çook mutlu olun e mi, hep beraber olun,öperim çok küçük adamı

 7. Allah analı babalı büyütsün, hayırlı bir insan olur inşallah tebrik ederim….

 8. Sabahın 4’ünde telefon geldi babasından düğmeye bastık Yeşim’i uyandır hadi diye, tabi ben anneannesini babaannesini dedesini alıp hastaneye getirene kadar Emre beyler dünyaya teşrif etmişler. Böyle mi anlaştık oğlum seninle, demedim mi sana o kadar 5 Ekim’de Yeşim teyzenin çekimi var o gün gelme de hangi gün gelirsen gel diye 🙂 , hoşgeldin Çolak ve Zengin ailelerinin en genç üyesi, hoşgeldin Fenerbahçe Cumhuriyeti’nin en yeni vatandaşı.

 9. MaşAllah Allah nazardan saklasın Analı Babalı Büyütsün sevgiyle kalın

 10. dünyanın en yakışıklı en genç prensi hoş geldin hepimize mutluluk getirdin 😉

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar