Hoş geldin Damla Bitiş!.

Tüm hakları aileye ve yeşim Mutluya aittir.

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Hoş geldin Damla Bitiş,

Sağlıkla, mutlulukla, aşkla büyü.

Sen geldin mutlu olduk

Sen geldin büyüdük

Sen geldin ağladık

Sen geldin güldük

Annen, baban, kardeşin, anneannen, deden Aslı teyzen ve  ilk gören teyzen seni koklamaya doyamadık.

O kadar muhteşemsin ki …

Allah nazarlardan saklasın seni..

Çok mutlu bir ömrün olsun. Şans ve melekler yanından hiç ayrılmasın.

Hoş geldin…

Tebrikler Özdencim; Tebrikler Başarancım. Tebrikler minik bebeğim Şafak Naz

Teşekkürler  Dr  Hüseyin Mutlu; Teşekkürler Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr Seyit Ahmet Ürekan; Teşekkürler Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Dr Emine Sarıca; Teşekkürler Özel Gazi Osmanpaşa Hastanesi Ameliyathane, Anestezi, Yardımcı hemşire ve teknikerler, Teşekkürler Bebek Odası ve 9.kat çalışanları. Teşekkürler Seniha Yılmaz , teşekkürler Yıldız Karapınar, Teşekkürler hemşire Seda Zimbat, Teşekkürler Fatma Emanetoğlu; Teşekkürler Emzirme Danışmanı  Hayriye Çatak (Sultanım)

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu'ya aittir.

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Doğum Tarihi: 06 Mart 2013  Doğum Saati: 09.33

Ağırlığı: 3,210 kg ,  Boy: 50 cm

Damla Bebek Balık Burcu, Yükselen Burcu  Boğa, Maya Burcu

Maya Burcu Men- Kartal

Temel Özellik : vizyon – perspektif.

Özellikler

 •  Keskin Zeka
 • Vizyoner
 • Zihinsel bereket
 • Sabır
 • Kendini adama
 • Detaylar
 • Geniş resim
 • Genel bakış
 • Hayalperest
 • Alıcı
 • Meyve veren
 • Bilgeliğin sembolü

Kartal gününde doğanların farkındalığı çok açıktır ve sanki olan biten her şeyi biliyorlardır. Tıpkı yüksekten uçan ve uzakları görebilen bir kartal gibi. Kartal burcu insanı hem materyal hem spritüel olarak güçlüdür, ve genellikle istediklerini alır. Bu hem ruhunun güçlü hem de motivasyonunun yüksek olmasından kaynaklanır. Kartal insanı toplumda yükselmeye dair bir tutku taşır ve bunu çok iyi bir işadamı olarak ortaya koyabilir. Maddi anlamdaki zenginliğinin yanı sıra spritüel olarak ta kaynakları zengindir, bu yüzden bir Şaman veya din adamı olarak ta toplumda öne çıkabilirler. Kartal burcu bütünlük ve tamamlanışın sembolüdür. İnsan var oluşunun her seviyesinde mükemmellik için uğraşmayı temsil eder. Kartal insanı yükseklere ulaşabilmek için varlığının merkezinde ve dengede kalmalıdır.

Kartal içerden bilmenin sembolüdür; içerden bilme ve bilgelik. Bu yolun her bir basamağının bize öğreteceği birşeyler vardır. Kartalda içerden öğrenmenin gücünü buluruz. Kartal keskin bir göz ve zekaya sahiptir. Kartal insanları oldukça telepatik bir hale gelebilirler; problemleri kolaylıkla çözebilirler, ve daha sonra cevabın nerden geldiğini merak ederler.Yer ve gök arasında aracıdırlar. Kartal üstün geniş bakış açısından ve keskin zekasından dolayı maddi berekete ve iyi bir talihe sahip olur. Sabır ve derin bir değer hissiyle yeteneklendirilmiş bir haberci olan Kartal, ruhun kanatlarına umut ve güven getirir. Başkalarına şefkatle hizmet etmek Kartal insanının refahını sürdürmesini sağlar, böylece kanat çırpıntıları onun kuş kardeşlerinin yaşamasını sağlar. Eğer Kartal aşırı rekabetçi veya sahiplenici bir hale gelirse, hırs ve kıskançlık yüzünden yükseklerden aşağılara düşebilir. Kartallar hareket etmenin özgürlüğü ile kutsanmıştır ve gerçeklerden kaçma potansiyeli de beraberinde gelir. Bilge kartal sorunlardan kaçmaz, bunun yerine farklı ve yeni yaklaşımlar getirir.

Kişiliği : Bağımsız, hırslı ve gerçeklerden kaçan. Bilimsel, teknik konulara yetenekli , eleştirici ve titiz. Hayat hakkında eşsiz fikirlere sahiptir.

Temel Sorunu : Sıra dışı ilişki kalıplarını kabul etmek.
Çözüm Yolu : İnsan doğasını bilmek.

Yorum yok

Yorum Yazın