Haydi Sen de Paylaş!..

Son günlerde yardımlaşmaya olan inancımı tam yitirmişken twitter da bir kampanyadan haberdar oldum. İnsanlar sadece tweet atarak ya da facebook da paylaş yaparak yardım edebileceklerini sanıyor. Konu reele dökülünce kimseyi ortalıkta bulamıyorsunuz. Oysa hayat paylaşınca güzel.. Neyse anlatayım devamını..

Sevgili Nilay Cinisli Dreamkiddoh tatlı sahibesi twitter da bir tweette bizleri buluşturmuş ve kampanyaya destek için yardıma çağırıyordu. Hatta blogger toplantımızın konusu olabilir mi diye sordu ama 12 ekim onun kampanya tarihi için hem geç bir vakit hem de benim konuya olan bakış açımın değişmesi sebebiyle sıcak gelmemişti.

Bizim evde geri dönüşüm ciddi bir konu alarak ele alınır. Melis, Maya Su ve Mira bu konu da son derece bilinçliler. Neyin nereye atılmasını çok iyi bildikleri gibi Mira dışında kıyafetleri ile ilgili ayrımları da yapabiliyorlar . Melis , Maya Su ve Mira sanırım epey kardeş büyüttü bu güne kadar. Hatta şu an arabamın arkasında yine Mira’nın kıyafetlerini vereceğim minnakı bekliyoruz.

İşte Nilay’ın “Haydi Sen de Paylaş” kampanyası tam da bu sırada bana ulaştı.

Kampanya ‘nın kesin kuralları var.

 • Hiç bir şekilde nakdi, gıda ve açılmamış paketli yeni ürün yardımı kabul edilmiyor
 • Sadece İstanbul’da ki yardımlar toplanıyor.
 • Son malzeme teslim tarihi 05 Ekim 2012

Diğer detaylar için Nilay’ın hazırladığı bilgi afişine göz atın lütfen. Ya da ben de bir şeyler yapabilirim gönüllü olayım derseniz haydisendepaylas@yahoo.com bir mail atın

YSM-paylaşımcı

 

2 Yorum
 • Zeynep Zcn
  22 Eylül 2012 saat 19:37

  Yeşimcim, ne değerli ne güzel bir projeymiş böyle. Ben de paylaşıyorum hemen.

 • admin
  24 Eylül 2012 saat 20:17

  Çok teşekkürler Zeynepcim

Yorum Yazın