Hakan Yaşar İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Sanat Günleri’nde!

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Sanat Günleri fotoğraf, resim ve çağdaş sanat dallarının önemli temsilcilerini ağırlamaya devam ediyor. 

Her ay farklı sanatçıların öğrencilerle buluştuğu İletişim Fakültesi Sanat Günleri’nin bu ayki konuğu, 18 yıllık mesleki tecrübesiyle sokak fotoğrafçılığı alanında uzman Hakan Yaşar.

23 Aralık Perşembe 14:00’de Hibrit düzenlenecek etkinlikte AFIAP ve IFSAK yılın fotoğrafçısı ödülüne sahip Hakan Yaşar, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin TV stüdyosunda öğrencilerle buluşacak. Etkinlik TİMM TV YouTube kanalından canlı yayınlanacak. 

Sokak, fotoğraf ve hayat

Sokak fotoğrafçılığı özelinde fotoğraf sanatına dair pek çok konuyu, Medya ve İletişim Bölümü öğrencisi İlayda Gümüş’ün soruları ve sanatçı Hakan Yaşar’ın ilham verici cevaplarıyla takip etmek isteyen tüm fotoğraf ve sanat severler etkinliği stüdyodan ve YouTube kanalından takip edebilirler.

Sanatçı dostlarım Yüksel Özen, Sonia Serpil Aslan ile birlikte İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin TV stüdyosunda olacağız. Hakan Yaşar’ın hikayesini dinleyeceğimiz sanat dolu bu günde ilgisiyle, emeğiyle ve ilk günden bu yana desteğiyle bizimle olan İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr Celalettin Aktaş ve İletişim Bilimi ve İnternet Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Füsun Alver’e, tüm organizasyon süreci için Medya ve İletişim Bölümü Öğretim Görevlisi Alp Eren Erbay’a, geçtiğimiz ay yıldızlar kadar parlak bir etkinliğe imza atan ve bu ay yine harikalar yaratacaklarına inandığım “Medya ve İletişim Bölümü” öğrencilerine çok teşekkür ederim.

İletişim Fakültesi Sanat Günleri, gelecek aylarda da sanat ve iletişimin kesişim noktalarında çok farklı isimlerle ilham vermeye devam edecek. 

Her zaman “Sanat ile” kalmanız dileğimle…

YSM 

 

 

Yorum yok

Yorum Yazın