Gazillion Bubble Show’da Büyülendik!

-

Maya Su için tatil etkinliklerimiz devam ediyor. Tadelle’nin davetlisi olarak Gazillion Bubble Show’a okuldan arkadaşı Nil ve Koray ile birlikte gittik. Tadelle’ye çok teşekkür ederiz. Koray ikinci bölümde uykusu geldiği için ayrıldı. Lazer gösterisinde birlikte olamadık.

bubbleshowistanbulmayasunil
Nil&Maya Su

Gazillion Bubble Show ; gerçekten çocuklar için büyüleyici. Dev baloncuklar, zıplayan, kayan, duman dolu, küçük ve büyük kabarcıklar … Bunun yanı sıra özel efektler, özel aydınlatma ve daha çocukların daha önce hiç izlemediği muhteşem lazer efektleri … Show ile kısa özet  bu…

Melody  Yang sahnede harika.Üç yaşından bu yana, sahne alıyormuş.  Çocukları da işin içine davet ederek unutulmaz anlar yaşattı. Öğrendiği Türkçe kelimelerle de çok samimi bir ortam yarattı. Dünyanın çeşitli kentlerinde gösteriler yapan Yang, yüzde 70’i saf su, kalanı 7 kimyevi maddeden elde ettiği sihirli baloncuklarıyla ilgi çekiyor.

Bubble Show İstanbul
Bubble Show Meody Yang

Gösteri kapalı gişe oynadığı için ek gösteriler konmuş. Gerçekten çocuklar için benzersiz bir deneyim. İzlemenizi öneririm.

YSM-10 milyon baloncuk

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar