Ersin engelleri “ENGELSİZSİNİZ” ile engelledi…

Nasıl gururluyum, nasıl mutluyum anlatamam. Size çok kısa bir zaman önce Ersin’in kitabının çok yakında çıkacağını söylemiştim. Onun benim içim ne kadar özel olduğunu size söylemiştim. İnanmıştım ve ona ilk buluşmamızda sen bir starsın dediğim de bunun gerçek olacağını biliyordum, biliyorum işte YSM hislerim.

Ersin, inanılmaz güzel yürek. Daha önce de söyledim yine söylüyorum. Bu satırlar kitabı çıktı vb diye gazlamak ya da kimseyi etkilemek için yazılmıyor. Kitap zaten ismi ile çarpıyor çok kullandık belki de son günler de ama öyle “Engelsizsiniz” Ersin zaten engelsiz 🙂 O bütün engelleri yüreği ile kaldırıyor. Heyecanını, coşkusunu satırları ile paylaşıyor. Güzel satırlar çarpıyor daha ilk satırlarda. Bakmayın onun acemi kelimelerine o yüreği ile yazıyor bu satırları. Size daha önce de söyledim Ersin dünya ile bilgisayarı ile iletişim kuruyor ve bu kitabı yazarken çok çalıştı çok yoruldu. Son günlerde ciddi bir hastalık geçirdi şimdi maşallahı var ama hayat …

Göğsüm kabarıyor kitaba baktıkça. Çorbada tuzum bulunsun misali birazcık desteğim olabildi Ersine. O satırlarını eksik etmemiş hep Yeşim Ablam diye yazmış kitabında. gerçekten öyle yürekten ablam der ki o işte ben Ersin’in o güzel dünyasına yerleştirdiği “ablasıyım”

Ne olur kitabı alın, okuyun, hediye edin, çoğalın. Kitaptan elde edilen gelir ile daha önce de söylediğim gibi halen ikamet ettiği apartmanda malum 3.katta oturuyor. 3.kat balkonundan(öyle planlanıyor ama ben teknik kısımdan anlamam)  ya da apartmana asansör yapılacak. Ersincim’de yukarıda göreceğiniz gibi birilerini kendisini taşımasını beklemeden istediği zaman zorlanmadan dışarıya çıkabilecek.

Sizin için hayat çok kolay olabilir ama bazı insanlar hayata 1-0 yenik başlıyor aslında. Bu sebeple diyeceğim şu ki alacağınız her kitapla yaşamı biraz daha kolaylaştırmak elinizde. Engelsiz olmayın!  Kitap sadece 8.99 TL.  Ben D&R’dan aldım.  Göktürk D&R’da bitmişti, sipariş verdim yeniden alıp hediye etmek için.

Bu arada daha önce Ayşe Arman’a yazmıştım bu konuyu ama ne olumlu ne olumsuz hiç bir cevap gelmemişti. Hadi çok satanlar listesine girsin de kitap röportaj yapsın Ersin ile…Hayallere hayal katalım.

Teşekkürler var gönülden etmek istediğim. Başta Ersin, Havva teyzem,Akın kuzen, diğer kuzenler, Bilkim canım hemşom, Merve(chirimirim), Merve Pınar ve Mehmet Coşkundeniz… Eksik olmayın hiç . Hep birlikte çoğalalım.

YSM-Ersin’in Yeşim Ablası

Ps: Kitap arka kapakta ve son sayfalarda fotoğraflar da bendenize ait 🙂

Bu kitap; azmin kitabıdır.
Bu kitap; yaşama sevincinin kitabıdır.
Bu kitap; her türlü zorluğa rağmen
hayatın ne kadar güzel olduğunu gösteren bir kitaptır.
Bu kitap; Ersin’in hayatıyla birlikte tüm engellilerin
ne derli zorluklar çektiğini anlatan bir kitaptır.
Bu kitap insanın hayallerinin asla ölmeyeceğini gösteren bir kitaptır.
Bu kitap; en zorlu durumlarda bile aşkın kendisine yeşerecek bir alan bulabileceğini kanıtlayan bir kitaptır.
Bu kitabı okuyanların engellilere karşı çok daha duyarlı olacağından hiç kuşkum yok.
Bu kitabı okuyanların kendilerinin de bir engelli adayı oldukları gerçeğiyle yüzleşeceklerinden hiç kuşkum yok.
Aynı zamanda bu kitap; ‘BEŞİKTAŞK’ın kitabıdır.
Takım sevgisinin bir insanı nasıl da hayata bağladığını gösteren çok çarpıcı bir örnektir.
Sadece Beşiktaşlılar’ın değil, tüm takım taraftarlarının ibretle okuması gerektiğine inandığım bir kitaptır.
Ve bu kitap; kuşaktan kuşağa aktarılması gereken çok önemli bir anı kitabıdır.
Eline sağlık Ersin,
yüreğine sağlık kardeşim…Mehmet Coşkundeniz

 

2 Yorum
 • merve (chirimirim)
  25 Mayıs 2011 saat 21:10

  yeşimcim asıl ben sana teşekkür ederim. ellerine sağlık her zamanki gibi çok içten, samimi yazmışsın. fotoğrafların da siyah beyaz kitaba ışık olmuş resmen, çok beğendim. 2000 ‘i bitirdik, inşallah 5000 de hızla tükenecek ve bestseller’de göreceğiz ersin’imizi. 🙂

  çok yakında asansörün inşaatında hep beraber poz vermek dileği ile…

 • admin
  26 Mayıs 2011 saat 08:28

  Mervecim,
  Çok teşekkür ederim değerli yorumun için
  Harika bir haber verdin. 100.000’leri görür inşallah dört bir yandan haber saldım yurdun ve yurt dışının her bir yanına 🙂
  YSM pozu vereceğiz o asansörün önünde hep birlikte 🙂

Yorum Yazın