“Disney Live! Mickey’nin Çılgın Yolculuğu”’ ve Maya SU ve YSM

-

Maya Su tam bir Disney kızı. 4.kez Disney Live gösterisine gittik. Ve bir kez dışında Minnie kostümü dışında gösteri izlediğimiz olmadı. Ev de bilumum disney karakteri de havada uçuşuyor. Hatta geçen gösteriden aldığımız su matarasını bayramda babaannede unuttuk diye günlerce ağlamışlığı var. O derece fanatik diyebilirim.

Anne pozu vermeden olmaz

Yeni gösteri geçen sefer olduğu gibi ERGO ana sponsorluğunda yine ORA Arena bizlerle buluştu. Laf aramızda Ora Arena zaman ile her konuda daha iyi gidiyor. Bir de şu vale işini çözseler süper olacak. Gösteri  baştan sona canlı bir çizgi film gibi  gerçekleşiyor.  “Disney Live! Mickey’nin Çılgın Yolculuğu”’na  bilet almayı planlarken ilk gösterimde olduğu gibi bir telefon geldi ve dün akşam ki gala gecesine davet edildik. Teşekkürler ERGO, iki kez Maya Su‘ya bu heyecanı yaşattın. (vallahi diğer iki gösteriye kendi biletimizi aldık gittik, hatta bu gösteriye başka bir marka tarafından da davet edildik ama biz gala gecesine davetliyiz teşekkür ederiz dedik)

Istanbul Çocuk Tiyatrosu arşivinden

Galaya çok sayıda ünlü isim çocuklarıyla birlikte katıldı. Çocuklar galada  Tigger ile  fotoğraf çektirdiler. Gel gör ki o kadar Winnie The Poh seven Maya Su bir an da Tigger karşısında görünce ağlamaya başladı ve fotoğraf çekiminde bacaklarımın arkasına saklandı. Henüz fotoğraflar bize ulaşmadı ama çok komik gözüktüğümüze eminim :=) Bir de ünlü olmak zor iş şekerim, herkes anne-çocuklar ile fotoğraf çektirmek istiyor. Gösteri arasında Pınar Altuğ, Çağla Şikel ve diğerlerinin etrafı çocuklar ve aileler tarafından sarıldı. Sabırlarına hayran kaldım.

Biz de kameralara poz verdik

Kısa dedikodularım böyle… Şimdi bir çok arkadaşım benden rica etti hangi yaş için uygun, götürsek nasıl olur vb diye size bu detayda yazmak istedim.

0-2 yaş çocuk zaten kabul edilmiyor. 2-3 yaş için bana göre çok uygun değil. 3 yaş üzeri için harika.. İstanbul Çocuk Tiyatrosu yine yapmış yapacağını.  “Disney Live! Mickey’nin Çılgın Yolculuğu” ‘na bu kez “ADEM” isimli bir tiyatrocuyu eklemiş. Hem sahne enerjisi, hem de performansı harika. Zaten gösterinin müzikleri, alışılmışın dışında  kostümleri, sis, ı ışık efektleri ve renkli danslarıyal 1,5 saat nasıl geçti gitti anlamadım. Maya Su ile izlerken bol bol güldük, dans ettik bütün heyecana ortak olduk 🙂

Gösteriden bir kare

Gösteri de Mickey, Minnie, Donald, Goofy , Tigger’ın yanı sıra; Oyuncak Hikayesi filminin en sevilen karakterleri, Woody, Buzz, Jessie ve Sindirella’da yer alıyor. Size gösterinin konusunu yazmak istemiyorum ama merak edenler ve gidemeyecekler  için yorum ya da mail iletirseniz size gönderirim. Ama gösteri sonrası hala Maya Su ile “mickeybus” diyip diyip gülüyoruz 🙂

Gösteri izlemenin mutluluğu

Karne tatilinin yaklaştığı şu günlerde keyifli 1,5 saat geçirmek isterseniz ben tavsiye ederim. hem patlamış mısır yemek de ayrı güzel 🙂 Gösteri , 5 Şubat’a kadar İstanbul’da… Gösterinin bilet satışı Biletix’te …

Mickeybus 🙂 İCT arşivinden

ERGO’ya sizin aracılığınız ile yeniden teşekkür etmek isterim. İkramlar, ortam, ev sahipliği harikaydı. Yeniden yeni gösteriler de buluşmak dileğimiz.

YSM-Maya Su

 


İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar