Detox Günlüğü 1

-

Vallahi bir anda oldu. Diyet yapmaya hazırım. Ama kendimi diyetisyen ve endokrinoloji uzmanına teslim etmek için iki kez niyet edmiş, iki kez de çekim nedeniyle randevumu iptal etmiştim. Şimdide doktora gitmeye yüzüm kalmadı ama şimdi bu durumdan sonra hemen planım O.

Şimdi ben ne  mi yapıyorum? 2009 senesinde evimin hemen dibinde bulunan Nu Medical Day Spa’ya selülit tedavisi için gitmiş ve memnum kalmıştım. Sonra ikinci paketi almıştım ama uygulamaya fırsat kalmadan hamile kalınca benim paket orada beklemeye kalmıştı. Aradan çok uzun zaman geçip ve benim de aklım başıma gelip eyvah nasıl zayıflayacağım modum tavan yaptığı için hemen bağlantıya geçtim. Ama gel gör ki benim çekim vb bir türlü ben gene gidemedim. İşe geçen hafta Sim Yener (Nu Group sahibesi) telefonuma SMS göndererek harika bir paketten ve görüşmeye davet ettiğini yazdı. SMS ile Okleştik. Gün öncesi hatırlatma dahi gönderdi ve zaman da müsaitti ki oldu. İşte az önce görüşme yaptık. Bıraktığım günün üzerinden bir hamilelik ve 2 sene geçirmiş ben +10 kilo ile karşılarındaydım. hedef koyduk. Ama gel gör ki benim bu iki hafta kabus derecesinde yoğun. 6 gün arka arkaya bir programa sadık kalmam mümkün değil. Sim Hanım bana uygun bir plan yarattı ve başladık bakalım.


my iphone

Bu program içeriği vb nedir diye merak edenler için fiyat listesinin ve içeriğinin fotoğrafını çektim. Bakalım kaç kilo vereceğim. Buradan yazacağım için takipte kalın derim 🙂

My iphone

YSM – detox

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar