7.Bloggeranne-baba buluşması

-

7.si gerçekleşecek #bloggerannebloggerbaba buluşması için  Hakkari/Yüksekova’daki Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu’na malzeme yardımı ve okul içerisinde kütüphane kurmaya çalışacağız. 13 Nisan  2012  Cuma saat:10.30′dan itibaren  Şişli Cevahir Meydan Starbucks 2. kattayız yine.

Şu satırları yazdığım sırada bu buluşmamızı desteklemek isteyen kişiler var. Ama henüz hiç bir detay netleşmiş değil. Zaten olur da desteklemese bile ( hiç kimse)  biz her zaman olduğu gibi buluşup kendi yağımızla, tuzumuzla allah ne verdiyse birleşip bir yürek olup yine desteğimizi eksik etmeyeceğiz.

Sağ olsun muhteşem anneler var yüreğini koyan. Birlikten kuvvet doğuyor gerçekten. Bakarsanız toplantılarımıza amacı belli , yeri belli yarattığı farkındalık belli.

Sevgili Derya Hakkari Yüksekova’daki okulun ihtiyaçlarından haberdar etti bizi . Nisan buluşması için ne dersin dedi. Ne derim allah derim tabiki… Derdimiz bir araya gelelim lak lak yapıp ürün satalım değil ki…Herkesin kendine göre hayatı akış içinde. Ama blogger toplantılarımız konuştuğumuz konular yenilikler fikir paylaşımları bizi besleyen.

İşte bizimle olmak isterseniz, bir çocuğun yüzünde gülümseme, bir kitap , bir ihtiyaç karşılamak isterseniz gelin buluşmaya. Herkes bir eksiği üstlensin.

Siz de yardımda bulunmak isterseniz, Seray BANGUOĞLU Fatih Sultan Mehmet İlköğretim Okulu Yüksekova/HAKKÂRİ

adresine gönderebilirsiniz.  Aras Kargo’ya bu okula yardım gönderdiğinizi söylediğinizde %25 , MNG Kargodan %40 indirimli gönderebiliyorsunuz.  İndirimden faydalanabilmeniz için kargoyu göndermeden önce 0212 366 5555 numaralı telefonu arayıp Filiz Hanım’ı istemeniz gerekiyor, o sizi yönlendirecek.

İşte ihtiyaç listesi…

gelin bu boş kütüphaneyi dolduralım

MALZEME LİSTESİ

Rafya
Pullar
Sim
Düğmeler
Boncuklar (her boy)
Kurdela
Boş yada bozuk CD.ler
Oynar gözler
Gazoz kapakları
Dondurma çubukları/Dil çubukları(ahşap olanlardan)
Kumaş parçaları (farklı doku özelliği olan özellikle)
Artık Yünler
Pamuk
Pasta kağıtları
Şişe mantarları
Renkli Sünger
Pet bardak
Pet tabak
Pipet
Tahta mandal
Kürdan
Alüminyum folyo
Kibritler ve kutuları
Mum
Tuvalet kağıdı
Havlu peçete
Islak mendil
Pinpon topu
Fon kartonu
Elişi kağıdı
Pritt yapıştırıcı(marka önemli değil yapıştırıcının tarzı bakımından)
Uhu
Parmak boyası
Keçeli kalem
Oyun Hamuru
3-6 yaş arası hikaye kitapları

Okul bünyesinde okunabilirliği olan her türlü kitabı göndererek, okul bünyesinde kurulacak kütüphaneye destek olabilirsiniz.

Haydi bloggerlar, anneler ve tüm sevdiklerim . Açtım ellerimi, bir elin nesi var hepimizin sesi.

YSM-Sabreden derviş blogger

 

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar