11.Blogger Anneler& Blogger Babalar Buluşmasında “Hayat Odasındaydık”

11.Blogger Anneler& Blogger Babalar Buluşmasında Kanyondaydık. Buluşmamızın sponsoru HTHayat ekibi çok güzel bir projeye imza attı. Detayları aşağıya olduğu gibi kopyalıyorum. Onların anlatımı en doğrusu. Ama biz annelerin en büyük sorununa yine çözüm oldular. Bize evsahipliği yapan Pınar Reyhan Özyğit’e, Sofi Hürdana’ya,Cesur Doruk ve açılışa gelen tüm blogger annelere çok teşekkür ederim.

14 Aralık 2012 Cuma günü saat:10.20 ‘da 12. Blogger anneler &Blogger Babalar Buluşmasında görüşmek üzere. Yer ve konuyla ilgili detaylar için takipte kalın lütfen…

YSM

HTHayat Arşivinden

EFSANE “HAYAT ODASI” YENİDEN HAYATIMIZIN  İÇİNDE!

 Bebekler huzurla emsin diye, çocuklar mutlulukla yemeklerini yesinler diye, çoluk çocuk keyif içinde oyunlar oynasınlar diye, alışveriş ve koşuşturma arasında anneler bir nefes alıp, dinlensin, “ohhhh” desin diye, dünyanın en özel, en kaliteli ve en seçkin anne, bebek markalarının ürünleriyle hazırlanmış Hayat Odası,  Kanyon B3 katında  yeniden hizmete açıldı.

Bebekli ve küçük çocuklu anneler bilirler bebekle alışverişe çıkmak gerçekten zordur. Alışveriş yapmaya giderken annelerin  eli kolu  o kadar doludur ki, gören alışverişten döndüklerini sanabilir. Çünkü bebeğin bezi, ıslak mendili, maması, suyu, yedek giysileri, kirli bezi atmak için çöp torbası derken onlarca şeyi yanlarında taşımak zordur.

 İşte Hayat Odası  bu noktada çözüm oluyor. En azından anneler Kanyon’a giderken artık yanlarına çok spesifik kendilerine özel malzemelerini ve emzirmek için göğüslerinin dışında hiçbir şey almasına gerek kalmıyor !

HT Hayat Arşivinden

 Nasıl mı?

Çünkü herkesin hayranı olduğu, ülkemizin bu konuda en iyi örneği olan, efsane haline gelen, halen konuşulan Anne & Bebek Odası Kanyon’da bu kez HAYAT ODASI adıyla bugün yeniden açıldı.  Dünyanın en iyi ve seçkin bebek ürünlerinin sergilendiği, bebek bezinden, pişik kremine, mamadan, ıslak mendile hatta dünyanın en kaliteli pusetlerine kadar her şey anneleri ücretsiz şekilde kullanmanılmak için Kanyon’da Hayat Odası’nda bekliyor.

 Annelerin bebeğini kucağına alıp, yedek giysilerini minik bir çantaya atıp alışverişe çıkma keyfini değerli yeni annelere yaşatmak için ve dışarıda ihtiyaçları olan, kendilerini evde hissedecekleri, temiz, pırıl pırıl, sakin, özel ve özgün, ayrıca son derece şık bir ortam yaratıldı.

 Açılışa ilgi yoğundu!

 Annelerin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen Hayat Odası açılışı, odanın ziyareti ve mini bir kokteyl ile başladı; daha sonra Kanyon Sinema salonuna geçerek  HT Hayat Genel Yayın Yönetmeni ve Hayat Odasının mimarı Pınar Reyhan Özyiğit annelerin artık tuvalet arasında bebeklerinin altını değiştirmek zorunda kalmayacaklarını, 5 yıl önce Avrupa’da ve Türkiye’de bir ilk olarak açılan Hayat Odası’nda bebeklerin hijyeni ve güvenliği için bütün ürünlerin özel olarak tasarlandığını, çocuklar ücretsiz oyuncaklarla oynarken, annelerin kitabını, dergisini ve bebeklerinin mamalarını rahatça hazırlayacakları, çocuklarını en kaliteli pusetlerle gezdirebileceğini belirtti. Özyiğit  konuşmasını annelere bu kolaylığı, konforu sağlayan Kanyon başta olmak üzere, Stokke & Nest By Mozaik, Joker, Milupa, Canbebe, Fresh &Soft, Gümüşsu, Hanna Home markalarına teşekkür ederek tamamladı.

 Etkinliğin devamında, konuklar, ünlü Astrolog Hande Kazanova ile “2013’de HAYAT” adlı konferansa katılıp 2013 yılının ülkemize, burçlara getireceklerini ve ilginç astrolojik tüyoları dinlediler.

 

Yorum yok

Yorum Yazın