Sevgili Fulden’i de twitter aracılığı ile tanıdım. Bazen bazı insanlar vardır… Görmeden tanırsınız o da benim için öyle oldu. Hepimiz aynı süreçlerden geçtik. Öğrenciliğimde doğal olarak ihtiyaçlar vb fazla oluyor bir de babadan para isteme modları bazen insan sıkışıp kalıyor. Her öğrenci yaşıyor mu bilmiyorum ama ben öğrenciyken part-time çalışmıştım. Ve çok da iyi olmuştu.

İşte sevgili Fulden’de bana fikrini açtığında neden olmasın dedim. Benim çok ihtiyacım oluyor. Haftaya kendisini davet edeceğim ve bakalım bizim mutlu kızlarla nasıl geçecek. Ama bugün onu misafir etmek istedim misafir blogcuda…

O yazdı ben de size kendisini anlatan maili aktarıyorum.

İşte Fulden’in maili:

“Sevgili Ebeveynler,
Ben Fulden Akkuşlu, İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Sizlerinde tahmin edebileceği gibi İstanbulda öğrenci olmak zor.

Belirli günlerde boş olan zamanlarımı değerlendirmek için Yeşim ablaya fikrimi söyledim, Bloglardan ve twitterdan takip ettiğim kadarıyla çoğu ebeveynin yaşadığı bir sürü zorluklar var, ben kendimde Denizli’de ailemin yanındayken bulunduğum süre içerisinde iki tane sevimli afacanla zamanımın çoğunu geçirdiğim için ne gibi zorluklar olduğunu biliyorum. Bu okuldan bana kalan boş zamanlarımda da sizlere yardımcı olmak istiyorum.

Okul öncesi veya okula giden çocuklar için yardımcı koçluk yapabileceğime inanıyorum. Derslerinde,ödevlerinde veya acil çıkan planlarınızda onlara arkadaşlık yapabilirim. (salı,çarşamba,cuma öğlenden sonra pazartesi 4ten sonra)

Şimdiden teşekkürler,
twitter: https://twitter.com/#!/leydigigi