Hibpo.Org için Beyaz’ın Sultanı Seda Sayan’daydık. Seda Sayana konuya duyarlılığı için ne kadar teşekkür etsem az. Seda Hanım’ın niye sultan olduğu ortada. Profesyonel bir ekiple çalıştığı kadar inanılmaz titiz. Konuyla ilgili ve her zaman gördüğümüz gibi çok samimi. Kendisine Türkiye’nin Oprah’ı denmesi boşuna değil. Acısını da tatlısını da gözler önünde yaşamış bir kadın.

Projenin mimarı Oya Malgir’e, canım arkadaşım Derya Coşkundeniz’e bu projeden haberdar ettiği ve yer alma imkanı sağladığı için ayrıca teşekkür ederim. Canım Hanzade Acar ‘da ilk günden bu yana bizimle. Onun hayata bakışı ve farklı gözlemleri bizim için çok değerli.

Yine gencecik çocuklar var ki onlar canla başla çalışıyor. Eskişehir Anadolu Üniversitesi . Yunus Emre kampüsü GÖNÜLLÜ TOPLUMSAL HİZMETLER KULUBÜ teşekkür etmek lazım.

Siz de Hibpo.org ihtiyaç listesinden bir ihtiyacı karşılayabilirsiniz. Paketlerinizi Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Yunus Emre kampüsü Öğrenci Merkezi kat: 3 “GÖNÜLLÜ TOPLUMSAL HİZMETLER KULUBÜ” gönderebilirsiniz.


Beyazın Sultanı 16.05.2012 1.Kısım ile Tvplaza

Herkes desteklesin… Lütfen

YSM