Çocukların çocuklara satış yaparken para kazanma deneyimini yaşatmayı ve sosyal sorumluluk bilinci aşılamayı hedefleyen özgün pazar yeri “ÇOCUK MEYDANI” beşinci kez düzenleniyor.

 Çocukların dört gözle beklediği ve her yıl yoğun ilgiye sahne olan Çocuk Meydanı’nda çocuklar kullanmadıkları oyuncaklarını, kitap, CD ve DVD’lerini başka çocuklarla paylaşma, satış yapma fırsatı bulacaklar.

20-21 Nisan 2012, Cumartesi-Pazar günlerinde 13.00-18.00 arasında düzenlenecek etkinliğe özel ve devlet okullarından 7-14 yaş arasındaki çocuklar katılacaklar. Etkinlikte ayrıca çevre okullarının 23 Nisan gösterileri de sergilenecek.

ARPR İletişim Danışmanlığı tarafından organize edilen etkinliğe katılım için tek şart ise her çocuğun en az 2 oyuncağını\kitabını imkanı olmayan çocuklarla paylaşmak üzere Hediye Sandığı’na bağışlaması… Hediye Sandığında toplanan bu oyuncaklar\kitaplar çocuklarla ilgili Sivil Toplum Kuruluşlarına bağışlanacak. Çocukların satıştan elde ettikleri kazanç ta  kendilerinin olacak.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 “ÇOCUK MEYDANI” nda çocuklar; hem eski eşyalarını değerlendirerek para kazanma deneyimi yaşayacak hem de eğlenceli aktivitelere katılarak güzel bir hafta sonu geçirecek ve katılımcı okulların gösterilerini izleyecek.

Çocuk Meydanı-5  20-21 Nisan’da  Meydan Alışveriş Merkezi – Ümraniye’de !

Detaylı bilgi ve başvuru için: 0216 418 33 34