Arkadaşım diye söylemiyorum ama Ferhat’ın her geçen gün yükselen başarı grafiği beni çok mutlu ediyor. Çok kısa süre de harika işlere imza atması da onun güzelliği. Ferhat’ın son numarası haber portalı Dağ Medya ailesine katılması.

Detayları buyrun buradan okuyun.

Dağ Medya bünyesine önemli bir isim daha katılıyor. Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü – Dijital Yayın Editörü Ferhat ER

Ferhat ER, Dağ Medya’da Dijital ve Sosyal Medya konularında yazı paylaşımlarında bulunacak. Yazılarının içeriği Dijital trendleri ve gelecekte bizi Dijital hayatta neler bekliyor; Sosyal Medya nedir, nasıl olmalıdır, kullanan markalardan başarılı ve başarısız örnekler…vb konuların çevresinde olacaktır. ilk yazısını 1 Şubat tarihinde paylaşacak olan ER, Dağ Medya bünyesinde Dijital Yayın Editörü olarak düzenli yazacaktır.

Dijital Yayın Editörlüğü’nün yanında sayfamızın ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek adına Pazarlama – İş Geliştirme müdürü olarak bünyemizde yer alacaktır. Bu görevi ile de Dagmedya.com’u yenilikleri takip eden değil ilk uygulayan, okuyucusuna önem veren ve onlar için kendini geliştirmeyi her zaman ön planda tutan bir mecra olma yolunda önemli katkıda bulunacaktır.

Ferhat ER kimdir? 

24 Nisan 1985’ te Kırıkkale’ de doğdu. MKE Kurumunda işçi çocuğunun yaşadığı şartları yaşayarak büyüdü.

Kırıkkale Anadolu Lisesi’ nde liseyi bitirdikten sonra, 2004 yılında kazandığı Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini 2008 yılında bitirdi.

Üniversite hayatı boyunca birden fazla vakıf ve derneklerde gönüllü hizmetler verdi; bunlardan en önemlisiAIESEC‘te yönetim kurulu üyesi olmasıydı.

Yemeksepeti.com‘un Eskişehir bölgesinin gelişimi ve sürdürülebilirliği için 2006 yılında Eskişehir Bölge sorumlusu olarak çalışma hayatına üniversite hayatında başladı.

2008 yılında Eskişehir’de doğrudan pazarlama ajansı kurarak fikir yarışmalarına katıldı. Avea Hayatımın Fikriyarışmasında 3. dönem finalistleri arasında yer aldı.

2010 yılında İzmir’ e yerleşerek kişi ve kurumlara sosyal medya ve dijital proje danışmanlığı yaptı. Daha sonra 2011 yılında yaptığı başvuru sonucunda MINDSHARE İstanbul ofisinde KOÇ markalarından Arçelik ve Grunding’ in yazılı medya planlaması ve proje yönetiminde sorumluluklar aldı. MINDSHARE İstanbul ofisinde çalıştığı ekip ile birlikte Uluslararası bir ödül olan Cannes Lion‘da Gümüş Arslan ve 2011 Media Cat Felis ödüllerinde kategori 1. liği ödüllerinin sahibi oldu.

2011 son aylarında MINDSHARE’de hızlı ve parlak gelişiminin de getirdiği güvenle Türkiye’nin büyük medya gruplarından olan Turkuvaz Medya Grubun’da çalışmak için yaptığı başvuruyla birlikte Turkuvaz 360 ekibinde yer almak için teklif aldı.

Turkuvaz Medya Grubu’nda Turkuvaz 360 Ekibi olan Pazarlama ve İnovasyon ekibinde dijital proje üretimi ve yönetimi ağırlıklı olmak üzere tüm mecralarda da proje yönetimi ile birlikte Pazarlama Uzmanı olarak çalışmalarına devam etmektedir.