Son gün ve aslında içimden o kadar da zor değil diyorum ama zorlayan yanları var. KAHVE seni çok özledim.

Şimdi asıl diyete başladığım da diyetisyen Türk Kahvesini yasaklarsa ne yaparım bilmiyorum.

Son gün de hastalığa rağmen geçti gitti. Zorlandığım anlar oldu mu oldu. Özellikle çok su içmekten tuvaletten çıkamaz oldum. Her yerde tuvalete gitmek en büyük sorun. Onun dışında NULİHGTMENU işini son derece iyi yapıyor. Yemekler bir gün önce tam zamanında geliyor. Çeşitlilik iyi geliyor. Ama bugün ki menüm gerçekten çok zorlayan bir menüydü son gün nefes alamadım diyebilirim. Ha bir de madem bitti artık yazabilirim ben ara öğün de var olan milk shake hiç içemedim bana o fazlaydı. Söylesem Sim Hanım yerine mutlaka farklı bir öneride bulunurdu ama aklıma gelmedi sormak yazarken geldi şimdi.

Ayrıca Sim Hanım sms mesajları ile hem hastalığım hem de diyet boyunca çok destek oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Var olan yosun bakımı, detox masajı vb artık yaptırmam zor çünkü buna zaman ayırmak gerekiyor ve ben bu bakımların kadını değilim. Zaman bana yetmiyor bu sebeple orada geçirdiğim 1-1,5 saat bile beni etkiliyor ki SİM hanım bu konuda çok destekleyici ve dengeleyici ama ben de ona zaman ayıracak enerji yok.

Bu süreci önerir miyim? kesinlikle öneririm . Yemekler nefis, bakımlar iyi ama yapabilecekseniz bir de işin ucunda tartıda eksilen 3 kg var…

Değmez mi çok değer bence…

YSM–3 kilo eksik…